Práce s kryptoměnou

publikováno 19.1.2019

Tyto stránky fungují už něco přes rok a stránky navštívilo více jak 1000 lidí. Denní návštěvnost jsou 2 lidé, protože kryptoměnám nevěří. Kryptoměny procházejí změnami a tlačí se více do popředí široké veřejnosti. V poslední době jsme mohly vidět reklamu na Alzu, vznikají Bitcoinmaty po celé české republice a i další firmy se snaží začlenit platby bitcoinem do své nabídky. Existují stránky easycoin, kde si objednáte bitcoin na internetu a v trafikách geco zaplatíte. Za bitcoin si koupíte také pivo, oblečení, reklamní předměty, služby a dokonce i lízátko v krámu přes kartu Revolut. Osobně věřím že bitcoin bude dále na síti a bude za 5 - 10 let na stejné úrovni jako platební karty Visa a platba bitcoinem bude zcela běžná. Mnoho lidi nevěří bitcoinu a službám s tím spojené. Taky jsem nevěřil před 5ti lety. Teď znova jsem se o bitcoin začal zajímat a vytvořil jsem tento web cryptohero pro to, aby si lidé vyzkoušely platbu kryptoměnou a také pro mne samého. Zapisuji si zde zkušenosti brouzdáním po internetu a "předávám je dál."

Používám webowky jako je coinpot, který mi denně dáváá kryptoměnu zdarma. Investoval jsem kryptoměnu do cloudminingu, který je na 5 let a denně těží kryptoměny. V poslední době se snažím obchodovat s kryptoměnana na burze. Nevidím v tom to, že zbohatnu přes noc, ani měsíční profit, ale beru kryptoměny jako investici do budoucna. Takže doufám v to, že za 10-20 let se mi můj strávený čas nad kryptoměnou vrátí.

Co je to coinpot?

Coinpot - je peněženka, pokladnička která je napojená na faucety (kohoutky) někde na síti. Ale já se domnívám že coinpot se stará o chod sítě. Když nějaká kryptoměna uvízne v síti a coinpot stránka kryptoměnu ze sítě stáhne a dá jí nazpět lidem. "jen moje úvaha". Samozřejmě může fungovat na reklamním systému, ale nemyslím si to. K peněžence patří další stránky které umožňují čerpat kryptoměny zdarma. Ty se automaticky připisují do peněženky. V peněžence kryptoměny můžete převádět. Na bitcoin, bitcoin cash, dash, litecoin, dogecoin a coinpot tokens. Kryptoměnu můžete střádat, nebo si jí posílat do své primární peněženky, nebo kamkoli jinam. Můžete za kryptoměny hrát hry, vsázet, obchodovat, darovat je. Nebo Hodlovat. Prostě je držet v peněžence a čekat až se cena kryptoměn zvýší. Myslím si že je dobré mít nějaké kryptoměny pohozené na síti. Návod jak pracovat s peněženkou a s převodem kryptoměn: https://www.youtube.com/watch?v=aS0Db3IrIck . Přeju hodně štěstí s kryptoměnou :-)

počítadlo.abz.cz

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti